Lajmi i fundit! Hidhet nga kati i 6-të, h.umb jetën 46-vjeçari në Tiranë/ Detajet

0
242

Një 46-vjeçar i dha f.und jetës në Tiranë duke u hedhur nga kati i gjashtë i një ndërtese. Policia thotë se ngjarja ndodhi rreth orës 12:30 në rrugën “Irfan Tomini”.

“Rreth orës 12:30 në rrugën “Irfan Tomini”, dyshohet se në kushte të rë.nduara psikologjike, është vetëh.edhur nga kati i 6-të i banesës shtetasi R. K., 46 vjeç, ku si pasojë ka nd.ërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP