Kapet peshkaqeni i rrallë në Durrësin e “vjetër”(VIDEO)

0
199

Një peshkaqen Tigër u kap ditën e sotme nga peshkatarët në zonën e qytetit të vjetër të Durrësit.

Peshkaqeni u kap nga peshkarexha “Meduza” në 120 metër thellësi në pjesën që njihet si Durrësi i vjetër mb.ytur në zonën e Currilave. Shqiptarja.com

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP