E rëndë! Makina shpë.rthen në flakë në autostradën Tiranë – Durrës

0
145

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë- Durrës.

Në redaksinë e Ora News mbërriti videoja e makinës dhe flakëve që kanë shp.ërthyer.

Ngjarja është regjistruar para pak minutash, ora 11: 25.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia mbi këtë ngjarje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP