E FUNDIT/ Aksi dent i rëndë me pasojë vde kjen, biçikleta i pret rrugën furgonit

0
176

Një aks ident me pasojë vd ekjen e drejtuesit të një biçiklete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Katund i Ri. Ka qenë pikërisht biçikleta e cila i ka prerë rrugën një furgoni dhe për pasojë ka rezultuar në një përp lasje.

Mësohet se drejtuesi i biçikletës ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Policia ka mberritur aty dhe po punon për të zbardhur shkaqet të cilat çuan në këtë aksident fatal./shqiptarja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP