Aulona Musta shtatzënë? Fatma i nxjerr padashje lajmin dhe e lumtur i komenton publikisht: Aww po presim beb(FOTO)

0
380

Një foto që ngjall dyshimet e një shtatzënie është publikuar në rrjete sociale nga moderatorja, Aulona Musta.

Në një pozë me dorën mbështetur tek barku të Aulonës me bashkëshortin e saj, Fatma Haxhialiu ka nxitur edhe më tej dyshimet teksa ka komentuar rreth pritjes së ëmbël.

“Awww po presim beb”- shkruan Fatma Haxhialiu në profilin e mikeshës së saj.

Mënjëherë i është përgjigjur vetë Aulona e cila shkruan: “Buqi ti e di që nuk duhet të bësh komente të tilla”.

Nëse është lajm i vërtetë apo thjesht një koment argëtues, këtë ende nuk e dimë! Por, Fatma Haxhialiu ja nxorri një sekret mikeshës…